Tanıtım Konferansı
ANTALYA

Burak

Raportör
Daha fazla bilgi:
Mobil: +90 535 620 95 87
E-mail: [email protected]

ISAMAR GUİTİERREZ İLE SİSTEMİK ÖZGÜRLEŞME DİNAMİKLERİYLE İÇSEL EVRİM İNZİVALARI

Olduğumuz yeri saptamak için araçlar olarak aile dizimi ve sistemik hareketler – ancak nerede kapana kısıldığımızı bildiğimizde, dışarı çıkma olasılığı açılır.

EBEVEYNLERLE İLİŞKİNİN ŞİFALANMASI: Ebeveynlerimizle olan bilinçsiz bağlar; varlığımızı, yaşam tarzımızı ve ilişkilerimizi etkiler. Uzak ya da yakın, yaşıyor veya bu yaşamdan göçmüş olabilirler ama içimizde bizi etkiliyorlar.

Bizi tanıyabilmeniz ve kişiyi içeriden destekleyebilecek büyük güce sahip entojenlerin ve diğer usta bitkilerin bilinçli kullanımı konusunda kişisel deneyimlerimizi sizinle paylaşabilmek için yüzyüze buluşuyoruz.

Bir saatlik bu buluşmalarda, çoğu insanda unutulmuş olan, içsel olasılıklar içinde neler sunduğumuzu açıkça ortaya koyuyoruz.

“Bir araya geleceğimiz bu buluşmada, şu anda hayatınızda görmeniz gerekenlerle bağlantı kurma fırsatına sahipsiniz çünkü aradıkları şeyi paylaşmak isteyenlerin ifadesini kolaylaştıran doğal ve spontane bir şekilde alanı açıyoruz.

20 yılı aşkın bir süredir hayatımızdaki nesiller arası etkiyi araştırıyoruz: diğer yöntemlerin yanı sıra aile dizimleri, psikojenealoji, sistemik hareketler, hepsi bize yaklaşımımız içinde doğrudan yaşamın kalbine gitmek için, bu sistemik özgürleşme yolundan geçmek için edindiğimiz tüm yönlerde hiç tereddüt etmeden, iddialı bir öneri bulmamız için ipuçları verdi.

 

Konferans Antalya merkezde gerçekleştirilecektir.
Adres detayları ve kayıt için danışmanımızla iletişime geçin