Metot

Gel ve kendini takip et

Zamanın başlangıcından beri insanlar manevi bir arayıştalar; her zaman iki grup arayan olmuştur : soru soranlar ve cevap verenler. Farklı bir şekilde ifadeyle, uyanık olanlar ve uykuda olanlar; bilge olanlar ve cahil olanlar. Bu anlamda, çoğunluğun kaybeden veya karmaşa yaşayan kişilerden ve azınlığın ise nasıl cevap verileceğini veya nasıl rehberlik yapılacağını bilen kişilerden oluştuğu söylenebilir. Uyanış, bilgelikle cevap verenler ile ilişkilendirilmiştir …

Hangi gruptasınız? Hangi grupta olmak istersiniz? Hangi gruba girebilirsiniz? Bu sorular, kendinize doğru heyecan verici bir yolculuğun başlangıcını işaret eder.

Birkaç kişi ‘uyanık’ olduğundan, uykuda olanlardan çok daha fazla güç toplarlar ve böylece uyuyanları uyandırmak için onların hayallerine sızarlar.

Şimdiye kadar, diğer insanların içsel benliğine gitme gücü, diğerlerine aktarılmak için kullanılmamıştır, ancak onların halihazırda sahip oldukları az miktarda gücü çalmak için kullanılmıştır. Güç ararlarsa, onları takipçilere veya müritlere dönüştürürler, güçlenmelerinin olasılığını ellerinden tamamen alırlar.

Şu anda neyi veya kimi takip ediyorsunuz? Ara adım.

Bilenlerin, aydınlatılmış olanların veya bilincini uyandıranların, başkalarıyla paylaşmak için bir şeyleri olduğu doğrudur; tecrübelerin, bilgeliğin veya gösterdikleri ya da sahip oldukları kavrayışın ötesinde, her zaman az çok aynı şeyi tavsiye ettiler: bir şey veya birini takip etmek …

Uyuyan zihnin stratejisi, bir bilgelik kaynağına yaklaşmaktır – bir usta, bir guru veya güzel konuşan bir filozof olmak – böylece, aşka düşme sürecinden sonra kişi rehberi veya felsefesini, önerisini veya fikirlerini takip etmeye başlar… Kesin olarak, bir şeye veya bir cevap veya çözüm getiren birine itaat ederler ve ardından kendilerini bir takipçi veya öğrenci olmak için adarken bulurlar. Şimdiye kadar bu mekanizma, manevi arayışçıları güçlendirmek için bize çok fazla hizmet etmedi.

İçsel Evrim®

SİZDEN ALINAN İLHAMLA BİR ÇÖZÜM. METOT YALNIZCA BİR SON DEMEK.

İçsel Evrim Yöntemi; eğilimi dikkatini, hayranlığını ve sevgisini kendisinin dışına koymayı teşvik eden kadim paradigmayı kırar. Sizden alınan ilhamla, sizin için bir çözüm sunuyoruz ve bunun sonucunda, her birimiz için bir çözüm öneriyoruz. Biliyoruz ki anlayış alanından, gerçek hayat ile zıtlık içeren alandan, içeri doğru yönelmiş her şey, kişisel güç haline getirilme olasılığına sahiptir, bu da herkes ve etrafımızdaki her şey ile aşk, anlayış, özgürlük ve güven ile paylaşmak için bilinçle yeniden tasarlanan bir formatta dışarıya doğru serbest bırakılabilir…

Potansiyelden ÇİÇEKLENMEYE

DÖNÜŞÜMÜN TEMELİ .

İçsel Evrim olarak adlandırdığımız, içsel potansiyeli dışsal serpilmeye dönüştürme süreci, şaşırtıcı bir şekilde dönüştürücüdür.

Sizi etkileyen her şeyin bir çözümü var; ıstırabı yaşama, koşullanmalarınızı en büyük hazineye, sınırlamalarınızı saf potansiyele dönüştürebilirsiniz.

İÇSEL ÜSTATLIK ULUSLARARASI şirketinin organize ettiği inzivalarda kullandığımız bu bilinçli teröpatik-manevi-felsefi yöntem, her türlü şamanik kaynağın; -Ayahuasca, Kambo, Bufo vb. dahil olmak üzere- paylaşıldığı, katılımcılarımızın her birinin içlerinde sahip olduğu içsel üstad sürecini aktifleştiren, kendilerini kaçınılmaz bir güçlendirmeye öncülük ediyor. Bu, hayatı dönüştürebilmenin temelidir.

Bundan dolayı, binlerce insanın kendimizin derin araştırmasında kullanılabilecek kişisel güç olduğunun, binlerce insanla gösterilen küresel bir ölçekte teklifimizi başlatıyoruz. İse yarayan şey her bireyin gücüdür; tapmak, onurlandırmak ya da kendimizi kendimiz dışında bir şeye veya birine adamak değil.

Bu yüzden güçlü ve yüksek sesle söylüyoruz: “GEL VE KENDİNİ TAKİP ET” diyoruz.

Bu, amacı, sizi zaten içinizde var olan güç kaynağına döndürmek olan bir çağrıdır.